logowanie | sklep | kontakt | regulamin sklepu

SKLEP INTERNETOWY - ViaNet Conchology
Sklep online. Muszle morskie na sprzedaż.

GRUPA: LAND
Alfabetyczny spis rodzin:
       ACAVIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Acavus haemastoma
         Acavus haemastoma
         Acavus haemastoma
         Acavus phoenix castaneus
         Acavus phoenix castaneus
         Helicophanta gloriosa
         Leucotaenius favannii
       ACHATINIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
          Achatina fulica
         Achatina fulica
         Archachatina marginata
         Pseudachatina dennisoni
         Pseudachatina downesii
       ARIOPHANTIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Amphidromus contrarius baaguiae
         Asperitas bimaensis cochlostyloides
         Asperitas bimaensis cochlostyloides
         Asperitas bimaensis cochlostyloides
         Asperitas bimaensis viridis
         Asperitas bimaensis viridis
         Asperitas cidaris ofuensis
         Asperitas sparsa sparsa
         Asperitas sparsa sparsa
         Asperitas sparsa sparsa
         Asperitas trochus balinensis
         Asperitas trochus endeana
         Asperitas trochus endeana
         Asperitas trochus komodoensis
         Asperitas trochus polymorpha
         Asperitas trochus polymorpha
         Asperitas trochus polymorpha
         Asperitas trochus tjendanae
         Cryptozona chenui
         Dyakia rumphi
         Hemiplecta distincta siamensis
         Hemiplecta oblique undulata
         Hemiplecta obliqueundulata
         Hemiplecta obliqueundulata
         Sasakina plesseni
         Sasakina plesseni
         Xesta banggaiensis
         Xesta tomiana
       BRADYBAENIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Anixa siquijorensis
         Bradybaena kiangsiensis
         Bradybaena similaris
         Bradybaena similaris
         Calocochlia albaiensis
         Calocochlia albaiensis
         Calocochlia albaiensis
         Calocochlia albaiensis
         Calocochlia chrysocheila
         Calocochlia chrysocheila
         Calocochlia pulcherrmia f. brown
         Calocochlia pulcherrmia f. lemon
         Calocochlia pulcherrmia f. lemon
         Calocohlia roissyana
         Canistrum fulgetrum f. nobilis
         Chloraea dryope
         Chrysallis aspera
         Chrysallis aspera
         Chrysallis aspera
         Chrysallis virgata
         Chrysallis virgata
         Cochlostyla daphnis f. cunctator
         Cochlostyla daphnis f. cunctator
         Cochlostyla daphnis f. faunus
         Cochlostyla daphnis f. faunus
         Dryocochlias hydrophana
         Dryocochlias hydrophana
         Dryocochlias hydrophana
         Eulota mighelsiana
         Helicostyla annulata
         Helicostyla annulata
         Helicostyla calamianica
         Helicostyla camelopardalis
         Helicostyla cincinniformis
         Helicostyla cryptica
         Helicostyla cryptica
         Helicostyla dimera
         Helicostyla effusa leai
         Helicostyla subcarinata
         Helicostyla virgata f. partuloides
         Helicostyla virgata f. partuloides
         Helicostyla virgata f. partuloides
         Hypselostyla camelopardalis
         Hypselostyla camelopardalis
         Hypselostyla camelopardalis
         Hypselostyla camelopardalis
         Pachysphaera orbitulus
         Pachysphaera orbitulus
         Pachysphaera orbitulus
         Phoenicobius aratus
         Phoenicobius aratus
         Phoenicobius aratus Albino
         Phoenicobius aratus Albino
         Pyrochilus pyrostoma
       CAMAENIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
          Amphidromus comes polymorphous
          Amphidromus semitessellatus f.yellow
         Albersia granulata
         Albersia granulate
         Amphidromus atricallosus leucoxanthus
         Amphidromus atricallosus leucoxanthus
         Amphidromus atricallosus leucoxanthus f. white
         Amphidromus atricallosus leucoxanthus sinistral
         Amphidromus atricallosus leucoxanthus sinistral f. white
         Amphidromus chloris
         Amphidromus comes polymorphous
         Amphidromus contrarius baaguiae
         Amphidromus contrarius baaguiae
         Amphidromus contrarius baaguiae
         Amphidromus contrarius hanieli
         Amphidromus djajasasmitai
         Amphidromus djajasasmitai
         Amphidromus enganoensis
         Amphidromus entobaptus
         Amphidromus entobaptus
         Amphidromus heerianus
         Amphidromus heerianus
         Amphidromus heerianus
         Amphidromus heerianus
         Amphidromus heerianus f. robustus
         Amphidromus heerianus robusta
         Amphidromus inconstans
         Amphidromus inconstans
         Amphidromus inconstans
         Amphidromus inconstans
         Amphidromus inconstans
         Amphidromus inconstans
         Amphidromus laevus kissensis
         Amphidromus laevus kissensis
         Amphidromus laevus kissuensis
         Amphidromus latestrigatus consobrinus
         Amphidromus latestrigatus sumbaensis
         Amphidromus latestrigatus sumbaensis
         Amphidromus maculatus bungiensis
         Amphidromus maculiferus
         Amphidromus maculiferus
         Amphidromus maculiferus
         Amphidromus maculiferus
         Amphidromus maculiferus
         Amphidromus maculiferus
         Amphidromus maculiferus
         Amphidromus maculiferus
         Amphidromus palaceus lemongensis
         Amphidromus palaceus purus
         Amphidromus palaceus purus
         Amphidromus palaceus tanggamusensis n.spp
         Amphidromus palaceus tener
         Amphidromus palaceus tener
         Amphidromus palaceus tener
         Amphidromus perversus borneensis
         Amphidromus perversus borneensis
         Amphidromus perversus perversus f. pink sinistral
         Amphidromus perversus perversus f. white sinistral
         Amphidromus perversus perversus f. yellow sinistral
         Amphidromus perversus perversus f. yellow sinistral
         Amphidromus perversus rufocinctus
         Amphidromus perversus rufocinctus
         Amphidromus perversus rufocinctus
         Amphidromus perversus rufocinctus f. sankapurus
         Amphidromus perversus solemi
         Amphidromus perversus solemi
         Amphidromus poecilochrous candidus
         Amphidromus poecilochrous candidus
         Amphidromus poecilochrous candidus
         Amphidromus poecilochrous f. lembata
         Amphidromus poecilochrous f. lembata
         Amphidromus poecilochrous f. lembata
         Amphidromus poecilochrous poecilochrous f .anadora
         Amphidromus poecilochrous poecilochrous f .andora
         Amphidromus poecilochrous poecilochrous f. lembata
         Amphidromus quadrasi
         Amphidromus quadrasi
         Amphidromus quadrasi
         Amphidromus quadrasi everetti
         Amphidromus quadrasi palawanensis
         Amphidromus quadrasi solidus cadaraman palwanensis
         Amphidromus reflexilabris
         Amphidromus reflexilabris
         Amphidromus reflexilabris
         Amphidromus reflexilabris
         Amphidromus reflexilabris
         Amphidromus reflexilabris
         Amphidromus ristiae
         Amphidromus ristiae
         Amphidromus ristiae
         Amphidromus ristiae
         Amphidromus sekincauensis
         Amphidromus semitessellatus
         Amphidromus setzeri Thach, 2015
         Camaeana mamilla crassiventris
         Camaeana mamilla crassiventris
         Camaena cicatricosa
         Camaena cicatricosa
         Landouria ciliocincta
         Magalacron novoguineensis
         Magalacron novoguineensis
         Obba brunnescens
         Obba listeri
         Obba listeri
         Obba listeri
         Obba louiseae
         Obba papilla kowanensis
         Obba papilla kowanensis
         Obba papilla kowanensis
         Obba parmula
         Pancala bacca
         Papuina aurora
         Papuina aurora
         Planispira deaniana
         Planispira deaniana
         Planispira deaniana
         Planispira deaniana
         Rhagada abbasi, K
         Satsuma batanica pancala
         Trachia vittata
       CERIONIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Cerion incanum
         Cerion rubicundum
       CHRONIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Lamarckiella oweniana
         Lamarckiella oweniana
         Lamarckiella oweniana
         Lamarckiella oweniana
         Ryssota mulleri
         Ryssota mulleri
         Ryssota mulleri
         Ryssota otaheitana otaheitana
       CLAUSILIIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Hemiphaedusa amphileuca
         Oospira obesa
       CLAVATORIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Paraclavator obtusatus
         Paraclavator obtusatus
         Paraclavator obtusatus
       CYCLOPHORIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Cyclohelix kibleri
         Cyclohelix kibleri
         Cyclophorus daraganicus
         Cyclophorus elegans
         Cyclophorus exaltatus
         Cyclophorus involutus
         Cyclophorus involutus
         Cyclophorus perdix plicifera
         Cyclophorus perdix plicifera
         Cyclophorus rafflesi
         Cyclophorus siamensis
         Cyclophorus siamensis
         Cyclophorus subcarinatus
         Cyclophorus tigrinus
         Cyclophorus tigrinus
         Cyclophorus volvulus
         Cyclophorus woodianus
         Cyclophorus woodianus
         Cyclophorus woodianus
         Cyclophorus zebrinus
         Cyclophorus zebrinus
         Cyclotus canaliculatus
         Lamarckiella mindanaensis G. rzadki
         Lamarckiella zeus zeus G.rzadki
         Lamarckiella zeus zeus G.rzadki
         Plectopylis achatina RARE
         Rhiostoma chopingense
         Rhiostoma hainesi
         Rhiostoma jalorensis
         Rhiostoma smithi
         Rhiostoma smithi
         Rhiostoma smithi
       DYAKIIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Asperitas colorata
         Asperitas colorata
         Asperitas colorata inexpectata
         Asperitas trochus badjavensis
         Asperitas trochus badjavensis
         Asperitas trochus badjavensis
         Asperitas trochus inexpectata
         Asperitas trochus parvinsularis
         Asperitas trochus parvinsularis
         Asperitas trochus parvinsularis
         Asperitas trochus rareguttata
         Asperitas trochus selayerensis
         Elaphroconcha javacensis
       ENIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Pseudobuliminus siamensis RARE
         Pseudobuliminus siamensis RARE
       HELICARIONIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Geotrochus zonatusvan
       HELICIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Alabastrina homadensis
         Alabastrina homadensis
         Alabastrina homadensis
         Alabastrina tistutensis
         Alabastrina tistutensis
         Alabastrina tistutensis
         Alabastrina tistutensis
         Atlasica interica
         Atlasica zatica
         Atlasica zatica
         Atlasica zatica
         Dupotetia depageana rhorgiana
         Dupotetia depageana rhorgiana
         Eremina dillwyniana
         Eremina dillwyniana
         Eremina inexpectata
         Eremina inexpectata
         Eremina inexpectata
         Geophorus agglutinans agglutinans
         Geophorus agglutinans agglutinans
         Geophorus agglutinans agglutinans
         Geophorus agglutinans agglutinans
         Iberus marmoratus
         Iberus marmoratus
         Loxana vondeli
         Loxana vondeli
         Loxana vondeli
         Loxana vondeli
         Otala connolly
         Otala connolly
         Otala punctata
         Theba cantinensis
         Theba cantinensis
         Tingitana minetti
         Tingitana minetti
         Tingitana minetti decussata
         Tingitana minetti decussata
       HYGROMIINAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Helicella adolphi
         Helicella adolphi
         Helicella adolphi
         Helicella adolphi
         Helicella adolphi
         Xeroleuca turcica
         Xeroleuca turcica
         Xeroleuca turcica
         Xerophila pharussica
         Xerophila pharussica
         Xerophila pharussica
       PARTULIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Partula varia
       PLACOSTYLIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Aspastus albolabris
       POMATIASIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Tropidophora cuveriana
       Pupinidae
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Schistoloma alta sibuyanica
       SPHINCTEROCHILIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Sphincterochila candidissim
         Sphincterochila pardoi
         Sphincterochila pardoi
       SUBULINIDAE
       Alfabetyczny spis gatunków:
         Tortaxis matudai
Sklep internetowy - Kolekcja 2006-2017 (c) Shells
projekt strony internetowej, grafika, kompleksowa

!

lang:1